Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder.CereyanMedya imkanlar ölçüsünde, bu web sitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte CereyanMedya, bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği, sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, web sitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar (“external links”) için de geçerlidir. CereyanMedya, böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. CereyanMedya, herhangi bir ihtara gerek olmaksızın , sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan CereyanMedya sorumlu değildir.

Ürünlerimiz stoklarla sınırlı olup, stok adetleri mağazalar arasında farklılık gösterebilir. İnternet sitemizdeki fiyatlar bağlayıcı değildir. CereyanMedya etiket fiyatları geçerlidir.

İnternet sitemizdeki bilgiler reklam amaçlı olup, fiyat listesi niteliğinde değildir. CereyanMedya etiket fiyatları geçerlidir.

Çılgın fiyat kampanyası toptan alışverişlerde geçerli değildir.

Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. CereyanMedya kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. CereyanMedya,- markası ve logosu ve CereyanMedya,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar CereyanMedya’ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. CereyanMedya’nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.

Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu, Fırsat Broşürü için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden CereyanMedya sorumlu tutulamaz.CereyanMedya gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

CereyanMedya İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza “Cookies” (“Çerezler”) yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.